Benitez: Jam trajner për Liver...

Rafael Benitez u ka hapur dyerve drejtuesve të Liverpoolit për një rikthim të mundshëm te skuadra e madhe angleze. Trajneri...

Man Utd nuk varet nga Van Pers...

Sir Alex Ferguson ka insistuar se Manchester United nuk është skuadër e varur nga një futbollist. Robin van Persie, bëri...

Këpuca ‘magjike’

Në futbollin modern, shpejtësia dhe nisja eksplozive e futbollistëve është pothuajse domosdoshmëri.

Chelsea po shet ndeshje?

Nga tre ndeshjet e fundit në “Stamford Bridge”, Chelsea ka arritur një barazim dhe ka pësuar dy humbje. Këto statistika...

Benitez: Jam trajner për Liver...

Rafael Benitez u ka ...

Man Utd nuk varet nga Van Pers...

Sir Alex Ferguson ...

Këpuca ‘magjike’

Në futbollin moder...

Chelsea po shet ndeshje?

Nga tre ndeshjet e...

Futboll

Benitez: Jam trajner për Liverpoolin

Benitez: Jam trajner për Liverpoolin

Rafael Benitez u ka hapur dyerve drejtuesve të Liverpoolit për një rikthim të mundshëm te skuadra e madhe angleze. Trajneri i Chelseat ka thënë se e di se mbetet i...

Man Utd nuk varet nga Van Persie

Man Utd nuk varet nga Van Persie

Sir Alex Ferguson ka insistuar se Manchester United nuk është skuadër e varur nga një futbollist. Robin van Persie, bëri fillim të furishëm të karrierës së tij në Old Trafford...

Chelsea po shet ndeshje?

Chelsea po shet ndeshje?

Nga tre ndeshjet e fundit në “Stamford Bridge”, Chelsea ka arritur një barazim dhe ka pësuar dy humbje. Këto statistika shqetësuese për skuadrën kampione të Evropës, po sjellin dilema të...

Lajme tjera

Këpuca ‘magjike’

Këpuca ‘magjike’

Në futbollin modern, shpejtësia dhe nisja eksplozive e futbollistëve është pothuajse domosdoshmëri.

Qentë ‘mysafirë’ në miqësoren e Galatasa...

Qentë ‘mysafirë’ në miqësoren e Galatasa...

Gjatë ndeshjes miqësore mes Galatasarayt dhe Aalenit, duel ky i zhvilluar të dielën në qytetin e Antalyas, ndodhi një ngjarje e rrallë për fushat e futbollit.

Video: Ky gol ju le pa frymë

Video: Ky gol ju le pa frymë

Në ndeshjen mes ekipeve të rinjve të Bjellorusisë dhe Belgjikës u shënua një prej ‘atyre’ golave që rrallë herë shihet në fushat e futbollit e që në fakt mund edhe...

Wikepedia

Olimpiada verore apo Lojrat olimpike verore (nga qyteti grek: Olympia) është një manifestim i garave të ndryshme sportive që mbahej çdo katër vjet në Greqinë e lashtë sikurse mbahet edhe në kohën moderne.

YouTube Video

Gabim
  • JUser: :_load: Unable to load user with id: 46

Bukuroshet e Euro 2012
Foto nga bukuroshet e lojtareve në Euro 2012

Alena Seredova (Buffon)


Alex Curran (Steven Gerrard)


Alex Curran (Steven Gerrard)


Bernadien (Arjen Robben)


Carolina Marcialis ( Antonio Cassano)

Cathy Fischer ( Mats Hummels)

Claudia Schattenberg (Philip Lahm)Colleen Ronney (Ronney)


Helena Seger (Zlatan Ibrahimovic)

Kristen Pazik ( Andrej Sjevtsjenko)

Lara Alvarez ( Sergio Ramos)

Lena Gercke (Sami Khedira)

Maria ( Pavel Pogrebnyak)

Melanie Slade ( Theo Walcott)

Monika( Lukas Podolski)

Raffaella Fico ( Mario Balotellis)

Ronney

Sara Carbonero (Iker Casilias)


Sarah Brandner (Bastian Schweinsteiger)

Shakira ( Gerard Pique)

Silvia Diamanti (Alessandro Diamanti)

Silvia Meichel (Mario Gomez)

Sylvie Van der Vaart ( Rafael Van der Vaart)

Sylwia Klose (Miroslav Klose)

Thomas Mueller dhe Lisa

Toni Poole (John Terry)

Valeria Maggio Roberta Marchisio (Christian Maggio dhe Claudio Marchi)

Yolanthe Cabau ( Wesley Sneijders)


Irina Shayk (Christiano Ronaldo)

Lojtaret
www.sport1.al

Facebook

Mendimi Juaj

Ekipi i juaj i preferuar?

Chelsea - 21.4%
Arsenal - 4.5%
Manchester U - 4.6%
Manchester C - 0.5%
Liverpool - 32.3%
Real Madrid - 8.6%
Barcelona - 8.9%
Valencia - 0%
Atletica Madrid - 0%
Ac Milan - 6.9%
Inter - 7.5%
Roma - 0.7%
Lazio - 0.3%
Bayern Munchen - 1.4%
Dortmund - 0.2%
Ekipi ma i mir po mungon! - 2.1%

Total votes: 3412
The voting for this poll has ended on: 31 Jan 2013 - 00:00

Marketing

Translate

Albanian Afrikaans Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Partners

 

User Login